Guardmaster - Safedge Guardmaster - 440F-EAAJV01000
CopieCopie
Guardmaster - Safedge Guardmaster
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
440F-EAAJV01000
Réf. Fournisseur
440F-EAAJV01000
Réf. Commerciale
440F-EAAJV01000
Safedge Factory Assembled System - 01000mm, No Controller, 0110S, 1212 aluminum Rail, RHT right entrance with 10m cable, Series Term. Std. 6.5k Ohm, Mini 0118S: 8k Ohm