Guardmaster - Ferroguard Replacement Actuato - 440N-A02128
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Réf. Routeco
440N-A02128
Réf. Fournisseur
440N-A02128
Réf. Commerciale
440N-A02128
modèle:
aimant, non codé
440A Interlock Switch Accessories, Replacement Actuator for Ferrogard GD2
  • Non-contact actuation
  • High tolerance to misalignment
  • High switching current (2 A, 250V AC; 1 A, 24V DC)
  • Wide temperature range of -25...125 °C (-13...257 °F)