Guardmaster - Ferroguard Replacement Actuato - 440N-A02025
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Réf. Routeco
440N-A02025
Réf. Fournisseur
440N-A02025
Réf. Commerciale
440N-A02025
modèle:
aimant, non codé
440A Interlock Switch Accessories, Replacement Actuator for Ferrogard 6, 9 & 10
  • Non-contact actuation
  • High tolerance to misalignment
  • High switching current (up to 3 A, 110V AC)