Guardmaster - Ferroguard Replacement Actuato - 440N-A02005
CopieCopie
Guardmaster - Ferroguard Replacement Actuato
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :1
Spécificités essentielles
  • modèle - aimant, non codé
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
440N-A02005
Réf. Fournisseur
440N-A02005
Réf. Commerciale
440N-A02005
modèle:
aimant, non codé
440A Interlock Switch Accessories, Replacement Actuator for Ferrogard 1, 2, 3, 4, 5, 20 & 21
  • Non-contact actuation
  • High tolerance to misalignment
  • High switching current (2 A, 250V AC; 1 A, 24V DC)