Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 15 x " - 1492-MTWO15X71
CopieCopie
Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 15 x "
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1492-MTWO15X71
Réf. Fournisseur
1492-MTWO15X71
Réf. Commerciale
1492-MTWO15X71
Conductor and cable marker tags, spool packaging, self-adhesive, wrap-around wire identification, length 71mm, width 15mm, conductor outer dimension 1 - 12.7mm, polyester film material, HB flammability rating (UL 94), White