Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 12 x " - 1492-MTWO12X18
CopieCopie
Allen-Bradley - "Wrap Around Wire Marker, 12 x "
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1492-MTWO12X18
Réf. Fournisseur
1492-MTWO12X18
Réf. Commerciale
1492-MTWO12X18
Conductor and cable marker tags, spool packaging, self-adhesive, wrap-around wire identification, length 18mm, width 12mm, conductor outer dimension 1 - 3mm, polyester film material, HB flammability rating (UL 94), White.