Allen-Bradley - VP-Series Electric Cylinder - VPAR-B3100H-Q2B
CopieCopie
Allen-Bradley - VP-Series Electric Cylinder
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
VPAR-B3100H-Q2B
Réf. Fournisseur
VPAR-B3100H-Q2B
Réf. Commerciale
VPAR-B3100H-Q2B
VP-Series Electric Cylinders, 100 mm (4.15 in.), 460V AC, 18-Bit absolute multi-turn digital encoder (Hiperface DSL protocol) SIL 2 (PLd) rated, 9-bit secondary safety channel, No Brake