Allen-Bradley - VP-Series Electric Cylinder - VPAR-B2300F-W2A
  • modèle - moteur synchrone triphasé
  • tension assignée (Ue) - 460 V
  • type de tension - AC
  • taille de cadre conformément à IEC - 300 mm
Réf. Routeco
VPAR-B2300F-W2A
Réf. Fournisseur
VPAR-B2300F-W2A
Réf. Commerciale
VPAR-B2300F-W2A
tension assignée (Ue):
460 V
taille de cadre conformément à IEC:
300 mm
VP-Series Electric Cylinders, 300 mm (12.45 in.), 460V AC, 23-Bit absolute multi-turn digital encoder (Hiperface DSL protocol) SIL 2 (PLd) rated, 12-bit secondary safety channel, No Brake