Allen-Bradley - Transmitted Beam Glass Fiber O - 43GT-TTC20SL072
CopieCopie
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
43GT-TTC20SL072
Réf. Fournisseur
43GT-TTC20SL072
Réf. Commerciale
43GT-TTC20SL072
Fibre Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.29mm (0.09in), Combination Brass/Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)
  • Standard cable length of 0.9 meters (36 in.)
  • Standard glass cable with stainless steel sheathing temperatures: -40...260 °C (-40...500 °F)
  • Standard glass cable with PVC sheathing temperatures: -40...96 °C (-40...200 °F)
  • Custom glass cables for high temperatures: -40...482 °C (-40...900 °F)