Allen-Bradley - "Terminal Block, Resistor, 121 " - 1492-LD4RB121
CopieCopie
Allen-Bradley - "Terminal Block, Resistor, 121 "
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1492-LD4RB121
Réf. Fournisseur
1492-LD4RB121
Réf. Commerciale
1492-LD4RB121
Spring Clamp Terminal Block,Two-Circuit Feed-Through Block,4 mm (# 22 AWG - # 10 AWG) or 2.5 mm (# 22 AWG - # 12 AWG),Two level block with a selectable metal oxide film resistor value between the 2 levels,Black (Standard),120 Ohm Resistance