Allen-Bradley - Standard Solid-State Pressure Sensor - 836P-D2NFGA60PA-D4
CopieCopie
Allen-Bradley - Standard Solid-State Pressure Sensor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
836P-D2NFGA60PA-D4
Réf. Fournisseur
836P-D2NFGA60PA-D4
Réf. Commerciale
836P-D2NFGA60PA-D4
Solid-State Pressure Sensor, Standard, Display/Push-button, Switch, 0 psi (0 bar), 1/4 NPT Female, 60 psi (4.13 bar), Gauge, 1xPNP x 1 Analog(4-20 mA) IO-Link, 4-Pin DC Micro(M12), IO Link Enabled