Allen-Bradley - Power Flange Mounted Relay - 700-HHF62Z24
CopieCopie
Allen-Bradley - Power Flange Mounted Relay
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
700-HHF62Z24
Réf. Fournisseur
700-HHF62Z24
Réf. Commerciale
700-HHF62Z24
700-HHF General Purpose Flange Cover Power Relay, 25 Amp Contact, DPDT, 24V DC
  • Includes panel mounted configurations
  • Includes blade-style quick connect terminals
  • Offers 2-pole and 3-pole versions
  • Offers 20 A, 25 A, and 30 A contact ratings