Allen-Bradley - PCB Pin Style Relay - 700-HP32A12
CopieCopie
Allen-Bradley - PCB Pin Style Relay
par 10 chaque
10
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
700-HP32A12
Réf. Fournisseur
700-HP32A12
Réf. Commerciale
700-HP32A12
Slim Line Relay with "PIN Style" Terminations. 700-HP General Purpose PCB PIN Style Relay. 8 A. 2 Pole. DPDT. 12V 50/60Hz.
  • Offers 8 A contact rating, inrush up to 15 A @ 120V AC
  • Includes 2-Pole (2 c/o) silver or gold contacts
  • Offers 5 mm pin spacing - semiconductor