Allen-Bradley - MP Series Heavy Duty Electric - MPAI-A2300CV34E-W
CopieCopie
Allen-Bradley - MP Series Heavy Duty Electric
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
MPAI-A2300CV34E-W
Réf. Fournisseur
MPAI-A2300CV34E-W
Réf. Commerciale
MPAI-A2300CV34E-W
MP-Series Heavy Duty Electric Cylinders, Actuator Rod w/Male Rod End with Food Grade White Paint Option,304.8 mm (12.0 in.), 230V AC, 128 SIN/COS Multi-turn ABS Encoder (150...450mm stroke lengths), 24 VDC Brake