Allen-Bradley - MP Series Electric Cylinder - MPAR-B1200B-V4E
CopieCopie
Allen-Bradley - MP Series Electric Cylinder
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
MPAR-B1200B-V4E
Réf. Fournisseur
MPAR-B1200B-V4E
Réf. Commerciale
MPAR-B1200B-V4E
MP-Series Electric Cylinders, 200 mm (8.3 in.), 460V AC, Multiturn 128 sin/cos ABS Encoder, 24 VDC Brake