Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder - MPAR-A3100E-M2D
CopieCopie
Allen-Bradley - MP-Series Electric Cylinder
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
MPAR-A3100E-M2D
Réf. Fournisseur
MPAR-A3100E-M2D
Réf. Commerciale
MPAR-A3100E-M2D
MP-Series Electric Cylinders, 100 mm (4.15 in.), 230V AC, Multiturn 1024 sin/cos ABS Encoder, No Brake