Allen-Bradley - MP Series Electric Cylinder - MPAR-A2300F-V2E
CopieCopie
Allen-Bradley - MP Series Electric Cylinder
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
MPAR-A2300F-V2E
Réf. Fournisseur
MPAR-A2300F-V2E
Réf. Commerciale
MPAR-A2300F-V2E
MP-Series Electric Cylinders, 300 mm (12.45 in.), 230V AC, Multiturn 128 sin/cos ABS Encoder, No Brake