Allen-Bradley - Measuring Light Array - 45MLA-CT0900P25
CopieCopie
Allen-Bradley - Measuring Light Array
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
45MLA-CT0900P25
Réf. Fournisseur
45MLA-CT0900P25
Réf. Commerciale
45MLA-CT0900P25
45MLA Measuring Light Arrays and Controllers, Cascadable, 25 mm (0.98 in) Pitch, 900 mm (35.4 in) height , 36