Allen-Bradley - Measuring Light Array - 45MLA-AT0300P10
CopieCopie
Allen-Bradley - Measuring Light Array
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
45MLA-AT0300P10
Réf. Fournisseur
45MLA-AT0300P10
Réf. Commerciale
45MLA-AT0300P10
45MLA Measuring Light Arrays and Controllers, Standard, 10 mm (0.39 in) Pitch, 300 mm (11.8 in) height , 30