Allen-Bradley - MCS ISO 54 mm Bus Bar Adaptor - 141A-SS54RR25
CopieCopie
Allen-Bradley - MCS ISO 54 mm Bus Bar Adaptor
Réf. Routeco
141A-SS54RR25
Réf. Fournisseur
141A-SS54RR25
Réf. Commerciale
141A-SS54RR25
type d'accessoire/pièce détachée:
technique de raccordement
ISO Busbar Mounting Module. 25A. 200 x 54mm. Includes supply wires. Finger proof. For use with 5/10mm thick busbar
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A