Allen-Bradley - MCS 54 mm Panel Adaptor Module - 141A-WM54RR
CopieCopie
Allen-Bradley - MCS 54 mm Panel Adaptor Module
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-WM54RR
Réf. Fournisseur
141A-WM54RR
Réf. Commerciale
141A-WM54RR
141A MCS Mounting System Adapter Modules, MCS Mounting Module, 54mm x 283mm, No Electrical Connections, 2 MCS Specific Top Hat Rail