Allen-Bradley - Kinetix VP Hygienic VPH Servo - VPH-B1304E-QJ14D01
  • modèle - moteur synchrone triphasé
  • tension assignée (Ue) - 480 V
Réf. Routeco
VPH-B1304E-QJ14D01
Réf. Fournisseur
VPH-B1304E-QJ14D01
Réf. Commerciale
VPH-B1304E-QJ14D01
tension assignée (Ue):
480 V
type de tension:
AC
VPH Hygienic Servo Motor, 480V AC, 130mm Bolt Circle Frame Size, 4 (Four) Magnet Stacks, E Winding, 3300-3900 RPM Rated Speed, 23 bit Single-turn, 12 bit Multi-turn, and 12 bit Secondary Channel SIL2 Pl(d) Safety Rated High Resolution Encoder, Keyed Shaft, Single SpeedTec Din Connector, 24V DC Holding Brake