Allen-Bradley - Kinetix VP Hygienic VPH Servo - VPH-B1304E-QJ04D07
  • modèle - moteur synchrone triphasé
  • tension assignée (Ue) - 480 V
  • type de tension - AC
  • indice de protection (IP) - IP67
Réf. Routeco
VPH-B1304E-QJ04D07
Réf. Fournisseur
VPH-B1304E-QJ04D07
Réf. Commerciale
VPH-B1304E-QJ04D07
tension assignée (Ue):
480 V
type de tension:
AC
indice de protection (IP):
IP67
VPH Hygienic Servo Motor, (B) 480V AC, (130) 130mm Bolt Circle Frame Size, 4 (Four) Magnet Stacks, (E) Winding, 3300-3900 RPM Rated Speed, (Q) 23 bit Single-turn, 12 bit Multi-turn, and 12 bit Secondary Channel SIL2 Pl(d) Safety Rated High Resolution Encoder, (J) Keyed Shaft, (0) Flying Leads, (4) 24V DC Holding Brake.