Allen-Bradley - Kinetix TLP Servo Motor - TLP-A070-020-DKA12A
CopieCopie
Allen-Bradley - Kinetix TLP Servo Motor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
TLP-A070-020-DKA12A
Réf. Fournisseur
TLP-A070-020-DKA12A
Réf. Commerciale
TLP-A070-020-DKA12A
TL-Series Servo Motor, 230V AC, Frame Size 70mm Bolt Circle Frame Size, , 24 bit single-turn absolute encoder, multi-turn with battery required, Smooth shaft, Standard without shaft seal
  • Size Options – Customize your machine with 8 available frame sizes ranging from 46 to 235 mm.
  • Resolution – 24-bit high resolution absolute feedback.
  • Power Range – Rated power ranging from 50 W to 15 kW – a wider range than comparable motors.
  • Proven Performance, Global Use – The Kinetix TLP servo motor is UL/CSA Recognized and CE marked.
  • Brake Option – Integral 24V DC brake option for machine customization.