Allen-Bradley - Kinetix TLP Servo Motor - TLP-A070-020-DJA34A
CopieCopie
Allen-Bradley - Kinetix TLP Servo Motor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
TLP-A070-020-DJA34A
Réf. Fournisseur
TLP-A070-020-DJA34A
Réf. Commerciale
TLP-A070-020-DJA34A
TL-Series Servo Motor, 230V AC, Frame Size 70mm Bolt Circle Frame Size, , 24 bit single-turn absolute encoder, multi-turn with battery required, Keyed shaft, w/ 24V DC Brake, Standard without shaft seal