Allen-Bradley - "Heat Shrink Tube, Labeling, 10" - 1492-MHS10X25
CopieCopie
Allen-Bradley - "Heat Shrink Tube, Labeling, 10"
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1492-MHS10X25
Réf. Fournisseur
1492-MHS10X25
Réf. Commerciale
1492-MHS10X25
Conductor and cable heat shrink marking tube, spool packaging, length 25.4mm, conductor diameter 3.2 - 9.5mm, 3:1 shrinkage ratio, polyolefine material, White.