Allen-Bradley - GP Tube Base Relay - 700-HAX3Z48-3-4
  • appareil complet avec socle - non
  • tension d'alimentation de courant nominal CC - 48...48 V
Réf. Routeco
700-HAX3Z48-3-4
Réf. Fournisseur
700-HAX3Z48-3-4
Réf. Commerciale
700-HAX3Z48-3-4
48...48 V
courant nominal:
4 A
largeur:
36.5 mm
hauteur:
54.1 mm
profondeur:
32.8 mm
700-HA General Purpose Tube Base Relay, 4 Amp Bifur. Contact w/ Gold, 3PDT, 48V DC, Push-To-Test & Manual Override function and Pilot Light