Allen-Bradley - GP Alternating Relay - 700-HTA2A24
CopieCopie
Allen-Bradley - GP Alternating Relay
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
700-HTA2A24
Réf. Fournisseur
700-HTA2A24
Réf. Commerciale
700-HTA2A24
700-HTA Alternating Relay, DPDT (2 control switch), 24V AC, w/o selector switch.
  • Controls 12V, 24V, 120V or 240V AC operation
  • Includes 10 A single- or double-pole output configurations