Allen-Bradley - Glass Fiber Optic Cable - 43GR-TBB25SL072
CopieCopie
Allen-Bradley - Glass Fiber Optic Cable
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • matériau de la gaine - autre
  • diamètre externe approx. - 3.2 mm
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
43GR-TBB25SL072
Réf. Fournisseur
43GR-TBB25SL072
Réf. Commerciale
43GR-TBB25SL072
matériau de la gaine:
autre
diamètre externe approx.:
3.2 mm
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.83 m (72 in.)
  • High degree of chemical resistance
  • Individual (transmitted beam) and bifurcated (reflective) fiber styles
  • Wide range of specialty fiber optic cable tips available
  • Standard cable length of 0.9 meters (36 in.)
  • Standard glass cable with stainless steel sheathing temperatures: -40...260 °C (-40...500 °F)
  • Standard glass cable with PVC sheathing temperatures: -40...96 °C (-40...200 °F)
  • Custom glass cables for high temperatures: -40...482 °C (-40...900 °F)