Allen-Bradley - Disconnect Kits - 1494U-J30-CR-M-PC
CopieCopie
Allen-Bradley - Disconnect Kits
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1494U-J30-CR-M-PC
Réf. Fournisseur
1494U-J30-CR-M-PC
Réf. Commerciale
1494U-J30-CR-M-PC
1494U Disconnect Switch Rod or Cable Operated, 30AClass J clips, 600V, 30 A Fusible switch, 30 A clips, Threaded rod (19 in. maximum), Painted Metal handle, Protective cover - for line and load