Allen-Bradley - Disconnect Kits - 1494U-J30-C3-N-NO
CopieCopie
Allen-Bradley - Disconnect Kits
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
1494U-J30-C3-N-NO
Réf. Fournisseur
1494U-J30-C3-N-NO
Réf. Commerciale
1494U-J30-C3-N-NO
1494U Disconnect Switch Rod or Cable Operated, 30AClass J clips, 600V, 30 A Fusible switch, 30 A clips, Cable length - 3 ft, Non-metallic handle, (1) N.O. auxiliary contact - 10 A