Allen-Bradley - Control Tower 60 mm Config Sta - 854KC-NPTB24Y3Y4Y5
CopieCopie
Allen-Bradley - Control Tower 60 mm Config Sta
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
854KC-NPTB24Y3Y4Y5
Réf. Fournisseur
854KC-NPTB24Y3Y4Y5
Réf. Commerciale
854KC-NPTB24Y3Y4Y5
Bulletin 854KC Configured Stack Lights, 0.5 in. NPT Base, Black Housing Color, 24V AC/DC, Level 1 - Steady LED Green Lens, Level 2 - Steady LED Red Lens, Level 3 - Steady LED Amber Lens