Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S - 875L-N25CP30-D4
CopieCopie
Allen-Bradley - Capacitive IO-Link Proximity S
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • distance de commutation - 25 mm
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
875L-N25CP30-D4
Réf. Fournisseur
875L-N25CP30-D4
Réf. Commerciale
875L-N25CP30-D4
distance de commutation:
25 mm
Capacitive Sensor Cylindrical Housing, DC Unshielded, 25 mm (0.98 in.) Sensing Distance, Normally Closed Sourcing PNP, 30 mm (1.18 in.) Barrel Diameter, DC Micro Quick Disconnect. IO-link version.