Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module - 141A-SM45S
CopieCopie
Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-SM45S
Réf. Fournisseur
141A-SM45S
Réf. Commerciale
141A-SM45S
141A MCS Mounting System Adapter Modules, MCS Iso Busbar Module, 45mm x 260mm, No Electrical Connections, Standard Top Hat Rail