Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module - 141A-GS54R
CopieCopie
Allen-Bradley - Bus Bar Adapter Module
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :2
Spécificités essentielles
  • type d'accessoire/pièce détachée - technique de raccordement
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
141A-GS54R
Réf. Fournisseur
141A-GS54R
Réf. Commerciale
141A-GS54R
type d'accessoire/pièce détachée:
technique de raccordement
Standard Busbar Mounting Module. 200 x 54mm. For use with 5/10mm thick busbar
  • Fits on 5 mm or 10 mm thick busbars
  • Meets feeder circuit spacings per UL 508A