Allen-Bradley - 873P 3500mm Ultrasonic Sensor - 873P-D30P1-3500-D4
CopieCopie
Allen-Bradley - 873P 3500mm Ultrasonic Sensor
Réf. Routeco
873P-D30P1-3500-D4
Réf. Fournisseur
873P-D30P1-3500-D4
Réf. Commerciale
873P-D30P1-3500-D4
Proximity Sensor, Plastic Barrel, Programmable, 1 PNP Discrete, 30mm Diameter, 250mm to 3500mm Sensing Distance, Micro Quick Disconnect, 4 Pin (DC)