Allen-Bradley - 30.5 mm Indicator Indicator 80 - 800L-30L24G
CopieCopie
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Spécificités essentielles
  • technologie - LED
  • couleur - vert
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
800L-30L24G
Réf. Fournisseur
800L-30L24G
Réf. Commerciale
800L-30L24G
technologie:
LED
couleur:
vert
Indicator Light, Plastic, 30.5 mm, LED, 24V AC/DC, Green
  • Shallow back-of-panel depth
  • Type 4/4X/13, watertight/oiltight (12 mm is Type 1)
  • 18, 22, and 30 mm devices are rated for use in Class 1 Div. 2 Groups A, B, C, D