Allen-Bradley - 230 V AC Surge Suppressor - 4983-DS230-403
CopieCopie
Allen-Bradley - 230 V AC Surge Suppressor
Réf. Routeco
4983-DS230-403
Réf. Fournisseur
4983-DS230-403
Réf. Commerciale
4983-DS230-403
4983 Surge and Filter Protection, Din Rail Mount, UL 1449 , 120V, 40kA, 3 Pole Configuration