Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8 - 800FP-MT44PX03
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Twist To Release E-Stop 8
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
800FP-MT44PX03
Réf. Fournisseur
800FP-MT44PX03
Réf. Commerciale
800FP-MT44PX03
800F Non-Illuminated Mushroom Operators, Twist to Release, 40mm, Round Plastic (Type 4/4X/13, IP66), Red, , Plastic Latch Mount, 0 N.O. Contact(s), 3 N.C. Contact(s), Standard,