Allen-Bradley - 22mm Selector Switch 800F PB - 800FM-KM3132R
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Selector Switch 800F PB
Réf. Routeco
800FM-KM3132R
Réf. Fournisseur
800FM-KM3132R
Réf. Commerciale
800FM-KM3132R
diamètre de trou:
22.5 mm
métal
800F 3 Position Key Selector Switch - Metal. Maintained. Left Key Removal. Key Code 4006.