Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB - 800F-42AE208
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB
Réf. Routeco
800F-42AE208
Réf. Fournisseur
800F-42AE208
Réf. Commerciale
800F-42AE208
800F Legend Plate, Special Multifunction, Snap-In Legend Plate, English: START, Aluminum with Black Legend Text, 22.5mm Opening