Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB - 800F-40BE100
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB
Spécificités essentielles
  • impression symboles ISO - sans
  • couleur - noir
Réf. Routeco
800F-40BE100
Réf. Fournisseur
800F-40BE100
Réf. Commerciale
800F-40BE100
impression symboles ISO:
sans
couleur:
noir
800F Legend Plate, Special Multifunction, 4 Piece Snap-In, Custom Text/Symbol, Blank, No Text, 22.5mm Opening