Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB - 800F-40AE100
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
800F-40AE100
Réf. Fournisseur
800F-40AE100
Réf. Commerciale
800F-40AE100
Emergency stop legend plates for 22.5 mm push buttons. Special multi-function 4-piece snap-in plates and frame. Aluminium with black text.