Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB - 800F-12BS170
CopieCopie
Allen-Bradley - 22mm Accessory 800F PB
Spécificités essentielles
  • impression symboles ISO - sans
  • couleur - noir
  • forme - rond
  • largeur - 30 mm
  • hauteur - 50 mm
Réf. Routeco
800F-12BS170
Réf. Fournisseur
800F-12BS170
Réf. Commerciale
800F-12BS170
largeur:
30 mm
hauteur:
50 mm
800F Accessories, 800F Legend Plate, 30 X 50mm Std., 2 Piece Snap-In (Plate and Frame), Spanish: ABRIR, Blank, No Text, 22.5mm Opening, 1 Per Package
  • Legend plates for 22.5mm Push Buttons.