Allen-Bradley - 140G 125A G Frame Molded Case - 140G-G6C3-C25-KJ
CopieCopie
Allen-Bradley - 140G 125A G Frame Molded Case
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
140G-G6C3-C25-KJ
Réf. Fournisseur
140G-G6C3-C25-KJ
Réf. Commerciale
140G-G6C3-C25-KJ
140G - Molded Case Circuit Breaker, G frame, 65 kA Interrupt Rating, T/M - Thermal Magnetic, 3 Poles, Rated Current 25 A, 1 No/NC AUX, 24V, Standard Bus Bar Mount, Top Feed