Allen-Bradley - 12V DPDT PCB Style 2P Safety - 700-HPS2Z12
CopieCopie
Allen-Bradley - 12V  DPDT PCB Style 2P  Safety
par 10 chaque
10
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
700-HPS2Z12
Réf. Fournisseur
700-HPS2Z12
Réf. Commerciale
700-HPS2Z12
Safety Control Relay. 700-HP General Purpose PCB PIN Style Relay. 8 A. 2 Pole. DPDT. 12V DC.