Allen-Bradley - 0.9m IO-Link Ultrasonic Sensor - 873P-D18AIP2-900-D5
CopieCopie
Allen-Bradley - 0.9m IO-Link Ultrasonic Sensor
par PC
1
Livraison
Nombre d'articles disponibles pour la livraison :0
Conditionnement
  • 1 PC
EAN
Réf. Routeco
873P-D18AIP2-900-D5
Réf. Fournisseur
873P-D18AIP2-900-D5
Réf. Commerciale
873P-D18AIP2-900-D5
Proximity Sensor, Plastic Barrel, Programmable, Dual Discrete & One Analog (4-20mA), IO-Link, 18mm Diameter, 100mm to 900mm Sensing Distance, Micro Quick Disconnect, 5 Pin (DC)