Allen-Bradley - PowerFlex Air Cooled 753 AC Dr - 20F14GC367JN0NNNNN
  • Netzspannung - 380...480 V
  • Nennausgangsstrom I2N - 367 A
  • Netzfrequenz - 50/60 Hz
  • Eingangsphasenzahl - 3
  • Ausgangsphasenzahl - 3
Lieferanten Ref.
20F14GC367JN0NNNNN
Hersteller-Referenz
20F14GC367JN0NNNNN
Kommerzielle Referenz
20F14GC367JN0NNNNN
Nennausgangsstrom I2N:
367 A
PowerFlex 753 AC Drive, with Embedded I/O, Air Cooled, DC Input with Precharge, Type 12 / IP54, 367 Amps, 200kW ND, 160kW HD, 400 VAC, 3 PH, Frame 7, Filtered, CM Jumper Installed, None, Blank (No HIM)