Allen-Bradley - Plastic Fiber Optic Cable - 43PT-NJS56FS288
KopierenKopieren
Allen-Bradley - Plastic Fiber Optic Cable
pro jede
1
Lieferung
Anzahl der verfügbaren Artikel zur Lieferung:0
Verpackung
  • 1 jede
EAN
Lieferanten Ref.
43PT-NJS56FS288
Hersteller-Referenz
43PT-NJS56FS288
Kommerzielle Referenz
43PT-NJS56FS288
Fibre Optic Cable, Plastic, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 1.0mm, Stainless Steel, 1.0 mm Diameter, Single Arrangement, 7.32 m (288 in.)
  • Standard cable length of 2 m (78 in.)
  • 30 m (98.5 ft) unterminated fibre cable spools available
  • Maximum temperature rating of 15... 70 °C (-30...158 °F)