Allen-Bradley - "NEMA Size 5, 270A Contactor Fe" - 500F-FOA930
KopierenKopieren
Allen-Bradley - "NEMA Size 5, 270A Contactor Fe"
Lieferanten Ref.
500F-FOA930
Hersteller-Referenz
500F-FOA930
Kommerzielle Referenz
500F-FOA930
500F, 500FC NEMA AC/DC Contactor,Motor Loads,Feed-Through ,SIZE 5, Open, 230-240V 60Hz, 3 Power Poles, Yes , 270 , 220/240V 50/60Hz